Фортепіано

ДЕМ’ЯНЧУК ГЕННАДІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ

Заслужений артист України Геннадій Дем’янчук народився 21-го лютого 1963 року.

Музичну освіту здобув у Центральній спеціальній музичній школі при Московській Державній консерваторії ім. П. І. Чайковського (клас Заслуженого викладача Росії Т. А. Бобович), навчався в Московській Державній консерваторії (клас Народного артиста Росії, професора Є. Малініна), продовжив навчання як асистент – стажист Народного артиста Росії, професора М. Воскресенського).

У 1989 році став лауреатом першої премії Міжнародного конкурсу «Jeunesses musicales» в Белграді, (Югославія) та у 2001 році здобув Grand Prix на міжнародному конкурсі «Music World» в Фівізано (Італія).

Свою концертну діяльність він розпочав ще в роки навчання, виступаючи в багатьох містах колишнього радянського союзу. Виступав в Австрії, Сербії, Польщі, Японії, Південній Кореї, Італії, Франції, Бельгії, Чехії, Сінгапурі. Брав участь в фестивалях « Київ Музік Фест», «Чайковський Фест» (Україна), фестивалях ім. Святослава Ріхтера (Україна), Festival Klavier Linz (Австрія ), Міжнародний фестиваль мистецтв (Білорусь), Festival «Probaltika» (Польща), Festival «French Spring» (Україна), «Stainway & Co» (Україна).

Він плідно співпрацює з оркестрами України : Національним симфонічним оркестром України, Державним естрадно-симфонічним оркестром України, камерним оркестром «Київські Солісти», оркестрами Донецької, Дніпровської, Ужгородської, Харківської, Вінницької, Чернігівської обласних філармоній. Вперше в Україні виконав концерти для фортепіано з оркестром Ф. Брукмана, Б. Бартока №1, З. Стойовського №1. Проводить численні майстер класи, та бере участь в журі фортепіанних конкурсів. У 2020 році був членом журі на конкурсі «Singapore International Piano Competition» в рамках якого проводив майстер-класи та виступав сольно. Є постійним учасником проектів UKR Artists Agency.